Ultra Tanio

3400 zł (za kWp)

Instalacja, która szybko się zwróci. Falownik Growatt który ma 10 lat gwarancji oraz bardzo fajnie rozbudowaną aplikację mobilną.

Standard

4000 zł (za kWp)

Falowniki renomowanych firm, panele PV z listy thier1

Extra TOP

od 5200 zł (za kWp)

Dla trudnych dachów, optymalizacja mocy na SOLAREDGE lub TIGO. Rozwiązania hybrydowe, ładowarki samochodowe.


cennik

Dlaczego warto...

współpracować z naszą firmą ?


Otwarte umysły na nowinki w branży. Zaangażowanie w projekty i rozwój firmy podstawą Twojego i Naszego sukcesu!


 99% Klientów poleca naszą firmę

90


Dużo Zrealizowanych projektów

60

  • Zapytaj Nas o instalację PV, kto pyta nie błądzi.
  • Zespół zgranych ludzi.
  • Profesjonalny sprzęt (rusztowania, windy dekarskie, osprzęt linowy)
  • Duże doświadczenie zawodowe podstawą naszego sukcesu.
  • Ekologiczne rozwiązania.
  • Najlepsi producenci podzespołów.

Cena czyni cuda

Oferta uszyta na miarę! Dla oszczędnych, nowoczesnych, ekologicznych oraz wszystkich, którym nie jest obojętna Nasza Planeta !!!!

Ultra Tanio - to falownik Growatt oraz panele średnich wielkością chińskich firm, które nie znajdują się na liście Thier1 lub ją opuściły (np firma CSUN). Długa gwarancja na falownik Growatt (10lat) i sprawny serwis w Polsce to główne atuty. Firma nr 3 producentów falowników dla instalacji domowych w Chinach. Aplikacja której może pozazdrościć kilka firm z czołówki światowej.

Standard - to renomowani producenci: SMA, Zeversolar, Huawei, Fronius. Panele firm z listy Thier1. Najwięksi producenci na świecie.

Extra Top - to rozwiązania dla wymagających. Trudne dachy, optymalizatory Solar Edge, akumulatory, ładowarki samochodowe itp


Programy rządowe i ulgi czynią inwestycję we własną elektrownię słoneczną jeszcze bardziej opłacalną.

cennik2

Ważne informacje !

Zanim pokażemy co potrafimy, to musimy na rynku zaistnieć i inwestować w rozwój. Młoda firma musi uzbierać solidne referencje. Proponujemy więc atrakcyjne promocje dla klientów w roku 2020. Masz ofertę konkurencji - postaramy się być tańsi bądź lepsi. Nie realizujemy projektów na siłę. Rozwiązania typu żagiel z konstrukcji na dachu byle był kąt i kierunek pozostawiamy ryzykantom. Instalacja ma być solidna i bezpieczna w użytkowaniu a dach szczelny - to droga którą podążamy dla Was!

Doświadczenie zawodowe i uprawnienia. W zespole alpinista z doświadczeniem oraz dekarz (5 lat pracy w Niemczech przy zakładaniu PV)


*Aktualnie działamy w promieniu 100km od Wrocławia.